Met een eigen account kun je panden volgen, opslaan als favoriet, je zoekprofiel opslaan en jouw eigen notities bij een huis maken.
Verkocht
Verkocht: Willem Knuttelstraat 40, 5013 BR Tilburg
€ 295.000,- k.k.
Beschrijving
Vind je dat de keuken het hart van een woning moet zijn? Kom dan vooral kijken bij deze instapklare, ruime hoekwoning met een fantastische, nieuwe en luxe leefkeuken. Naast de keuken beschikt de woning o.a. over een ruime, moderne badkamer, 2 slaapkamers, een onderhoudsvrije tuin met overkapping en een jacuzzi.De woning is gelegen in de Kanaalzone, tussen de Ringbaan-Oost en het Wilhelminakanaal. Hiermee ligt de woning zeer centraal. Het centrum van Tilburg bereik je binnen 10 minuten fietsen. Ben je meer op zoek naar groen, wandel je via de achterzijde van de woning langs het kanaal naar de Centaurusvijver en het Quirijnstokpark.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1946
- Woonoppervlak 84m2
- Perceeloppervlak 129m2
- Recent verbouwd (afwerking voor oplevering)
- Nieuwe keuken met riant eiland
- Moderne badkamer
- Gratis parkeren
Indeling:
Begane grond:
Je komt de woning binnen in de hal welke toegang biedt tot een bergkast, waar een garderobe perfect zou passen, de trapopgang naar de eerste verdieping en de woonkamer.
De woonkamer en leefkeuken zijn erg licht door de grote ramen aan zowel de voor- als achterzijde. De vloer is afgewerkt met houtlook tegels.
De recent geplaatste keuken is, met zijn zeer riante eiland, de blikvanger van de woning. De keuken is uitgevoerd in zwart met houtnerf deuren, met messing grepen en kraan en een marmerlook blad. De achterwand bij de spoelbak wordt nog geplaatst. In de wandopstelling vind je de vaatwasser, koelkast en combi-magnetron. Verder is hier voldoende kastruimte. Naast de keuken bevindt zich de verdiepte kelderkast welke zorgt voor extra bergruimte.
In het kookeiland beschik je over ruime, greeploze lades en natuurlijk de kookplaat met ingebouwde afzuiging. Aan de achterzijde van het kookeiland is kun je heerlijk zitten waardoor de keuken de perfecte plek is om met vrienden/familie te tafelen of borrelen.
Het gezellige zitgedeelte aan de voorzijde van de woning is voorzien van een sfeerhaard en biedt voldoende ruimte voor een riant bankstel.
Vanuit de keuken bereik je, via de gang welke toegang biedt tot de moderne toiletruimte met wandcloset, een extra ruimte welke perfect dienst zou kunnen doen als werkruimte of zelfs extra een slaapkamer.
Eerste verdieping
Via de vaste trap bereik je de overloop van de eerste verdieping. De overloop biedt toegang tot twee slaapkamers, de badkamer en de wasruimte. De beiden slaapkamers en de overloop zijn voorzien van een mooie laminaatvloer.
De voormalige badkamer is nu een praktische wasruimte met de aansluitingen voor wasmachine en droger.
De moderne en ruime badkamer beschikt over een houtlook tegelvloer, wastafel, riante inloopdouche met regendouche en een apart toilet.
Tweede verdieping
Via de vlizotrap is de geïsoleerde bergzolder te bereiken. De zolder biedt ontzettend veel bergruimte en beschikt door het dakraam over natuurlijk licht.
Tuin
De tuin is gelegen op het Oosten en is onderhoudsvrij aangelegd met tegels en kunstgras. Achterin de tuin is een overkapping gemaakt met een ruime zithoek en als kers op de taart een ingebouwde jacuzzi! De tuin beschikt over een achterom welke uitkomt in de afsluitbare zijpoort.
Kenmerken
Overdracht | |
---|---|
Referentienummer | 00119 |
Vraagprijs | € 295.000,- k.k. |
Inrichting | Niet gestoffeerd |
Inrichting | Niet gemeubileerd |
Status | Verkocht |
Aanvaarding | In overleg |
Aangeboden sinds | Maandag 17 oktober 2022 |
Laatste wijziging | Dinsdag 13 december 2022 |
Bouw | |
---|---|
Type object | Woonhuis, eengezinswoning, hoekwoning |
Soort bouw | Bestaande bouw |
Bouwperiode | 1946 |
Keurmerken | Energie prestatie advies |
Isolatievormen | Dakisolatie Vloerisolatie |
Oppervlaktes en inhoud | |
---|---|
Perceeloppervlakte | 129 m² |
Woonoppervlakte | 84 m² |
Inhoud | 336 m³ |
Indeling | |
---|---|
Aantal bouwlagen | 3 |
Aantal kamers | 4 (waarvan 3 slaapkamers) |
Aantal badkamers | 1 (en 1 apart toilet) |
Tuin | |
---|---|
Type | Achtertuin |
Hoofdtuin | Ja |
Oriëntering | Oosten |
Heeft een achterom | Ja |
Staat | Goed onderhouden |
Energieverbruik | |
---|---|
Energielabel | E |
CV ketel | |
---|---|
Warmtebron | Gas |
Bouwjaar | 2019 |
Combiketel | Ja |
Eigendom | Eigendom |
Uitrusting | |
---|---|
Warm water | CV-ketel |
Verwarmingssysteem | Centrale verwarming |
Badkamervoorzieningen | Inloopdouche Toilet Wastafel |
Tuin aanwezig | Ja |
Heeft een jacuzzi | Ja |
Kadastrale gegevens | |
---|---|
Tilburg N 12158 | Tilburg N 12158 |
Perceeloppervlakte | 129 m² |
Omvang | Geheel perceel |
Eigendomsituatie | Eigen grond |